Het Team

 

  • Renske Hummelink
    Groep 1-2 A
    renske.hummelink@paraatscholen.nl
  • Marlies Papen
    Groep 1-2 B
    marlies.papen@paraatscholen.nl
  • Laura Brethouwer
    Groep 1/2 & inval
    laura.brethouwer@paraatscholen.nl
  • Ivette Bruggeman- Jansen
    Groep 3
    Onderbouwcoördinator
    ivette.bruggeman@paraatscholen.nl
  • Jade Vreman
    Groep 3
    jade.vreman@paraatscholen.nl
  • Maud Kaczmarek
    Groep 4
    Rekencoördinator
    maud.kaczmarek@paraatscholen.nl
  • Henk Pennings
    Groep 4 en ondersteuning
    henk.pennings@paraatscholen.nl
  • Zoë
    Student groep 4
  • Nout Heusinkveld
    Groep 4/ 5
    nout.heusinkveld@paraatscholen.nl
  • Renée Messing
    Groep 5/6
    Coördinator bibliotheek op school
    renee.messing@paraatscholen.nl
  • Eva Geelen
    Groep 5/6, groep 6, groep 7
    eva.geelen@paraatscholen.nl
  • Jorik te Kaat
    Groep 6
    Schoolopleider
    jorik.tekaat@paraatscholen.nl
  • Pim
    Student groep 6
  • Marieke Kok
    Groep 7
    Cultuurcoördinator
    marieke.kok@paraatscholen.nl
  • Wendy Nijman-Zweerink
    Groep 8
    wendy.nijman@paraatscholen.nl
  • Renate Berendsen
    Groep 8
    renate.berendsen@paraatscholen.nl
  • Jonneke
    Lio-student groep 8
  • Ilonka Burger
    Werkdruk en inval
    Bovenbouwcoördinator & kanjercoördinator
    ilonka.burger@paraatscholen.nl
  • Martine Nijenhuis-Vriezen
    Pedagogisch Educatief Professional
    martine.vriezen@paraatscholen.nl
  • Willeke van der Burg
    Directeur
    woelwaters@paraatscholen.nl
  • Marcel Roelofs
    Interne Begeleider
    Begeleider nieuwe leerkrachten binnen paraat
    marcel.roelofs@paraatscholen.nl
  • Monique Mulder
    Administratie
    monique.mulder@paraatscholen.nl
  • Gerrit-Jan van Mourik
    Conciërge
    gerritjan.vanmourik@paraatscholen.nl
Deze website is gerealiseerd door Heutink ICT